Patogus pristatymas

Pristatymas į namus, pašto dėžutę ar pašto skyrių

Kurjeris prieš atvykdamas skambučiu arba SMS informuos apie numatytą pristatymo laiką.

Pristatymo laikas:

IV 18:00 - 22:00 (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Utena ir Telšiai).

IV 08:00 - 18:00 (kiti miestai, miesteliai, rajonai);

Pristatymo kaina:

Pristatymo kaina priklauso nuo prekių dydžio ir svorio bei užsakomo kiekio ir apskaičiuojama kiekvienu konkrečiu atveju prekių užsakymo metu ir pateikiama pirkėjui kartu su prekių užsakymu. Taip pat galimas nemokamas pristatymas.

Priimdami ar atsiimdami užsakymą, patikrinkite siuntos (-ių) būklę ir pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar bet kurį kitą perdavimo ir priėmimo dokumentą. Jei siuntos ir (arba) prekės (-ių) išorinės išvaizdos arba prekės (-ių) turinio komplektiškumo pažeidimą pastebėjote siuntos (-ių) perdavimo metu, būtinai tai pasižymėkite sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą perdavimo dokumentą ir, dalyvaujant atstovui, pristačiusiam Jums siuntą, surašyti laisvos formos siuntos/prekės(-ių) sugadinimo/neatitikimo aktą. Jei to nepadarysite, mes nebūsime atsakingi už:

- prekės sugadinimas, jeigu toks pažeidimas nėra dėl gamybos broko;

- prekių sudėties neatitikimai, jei šiuos neatitikimus galima aptikti išorinės apžiūros metu.

Prekes gali atsiimti tik siuntos gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina turėti galiojantį asmens dokumentą (ID kortelę, pasą arba naują vairuotojo pažymėjimą) ir jį pateikti Lietuvos pašto darbuotojui.

Pristatymo sąlygos:
Jūsų užsakytos prekės paprastai pristatomos per 7 dienas. Prekės pristatomos iš Europos sandėlių, o tuo atveju, jei prekių Europos sandėliuose nėra sandėlyje, prekės Jums bus pristatytos per ilgesnį laikotarpį apie 1 mėnesį.

***

Atsiimkite prekes iš Lietuvos pašto

Atsiimkite prekes artimiausiame pašto skyriuje!

Dėmesio:

Prekes gali atsiimti tik siuntos gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina turėti galiojantį asmens dokumentą (ID kortelę, pasą arba naują vairuotojo pažymėjimą) ir jį pateikti Lietuvos pašto darbuotojui.

---

Atsiimti prekes savitarnos siuntų terminaluose (paštuose)

Prieš gaudami siuntinį pašte, gausite pranešimą SMS arba el. paštu. Kaip atsiimti siuntą iš pašto skyrių galite sužinoti siuntų pristatymo įmonių tinklalapiuose.

https://www.dpd.com/lt/lt/

https://www.omniva.lt/privatus/Siunta/kaip_gauti_siunta

https://venipak.lt

https://www.siusk24.lt

https://post.lt

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password